poniedziałek, 5 sierpnia 2013

Don't say it, move it! Puma Sync. ACTION!
Puma wprowadziła w tym roku na rynek absolutną nowość… Pod hasłem ‘Wytańcz to czego nie możesz powiedzieć!’ Kryje się internetowa platforma -Dance dictionary Puma sync. - zmieniająca słowa w ruchy taneczne. Dzięki temu za pośrednictwem ulubionych portali społecznościowych możemy sobie teraz przesyłać oryginalne wiadomości w języku…ciała!


Pierwszym krokiem do zabawy jest wejście na www.pumadancedictionary.com –znajdziecie tam mnóstwo kreatywnych i szalonych wiadomości pozostawionych między innymi przez ambasadora zapachu, jamajskiego sprintera Usaina Bolta ;)
                        
                         


 Jeśli nie będzie to dla Was wystarczająco inspirujące do tego by zacząć wyrażać siebie w tańcu- Puma ponownie spieszy z pomocą. Akcję tę bowiem promuje ich najnowszy zapach! Który możecie wypróbować, zamawiając na ich stronie darmową próbkę!


Nie wiem jaki jest zapach dla mężczyzn... ALE ten dla kobiet- natychmiast stał sie jednym z moich ulubionych! Wyczuwam w nim owocowy aromat mango, brzoskwini i mandarynki. Nuty te są bardzo słodkie, niemal cukierkowe a jednocześnie egzotycznie świeże i zachęcające do szaleństw! 
Na mojej półce znalazły miejsce pomiędzy Gucci Flora a Prada Candy.  Ten zapach to kwintesencja kobiecości…Pełni lata... i najpiękniejszych, soczyście kolorowych kwiatów!